U13-36,8 | (PDF) |
U9-23,3 | (PDF) |
U9-25 | (PDF) |
U9-29,4 | (PDF) |
U9-38,5 | (PDF) |
F11-46,6 | (PDF) |
P11-29,4 | (PDF) |
P11-33,6 | (PDF) |
P11-37,8 | (PDF) |
P11-48,7 | (PDF) |
P11-30,8 | (PDF) |
P13-39,7 | (PDF) |
P13-45,3 | (PDF) |
P13-66,1 | (PDF) |
|
Resultat |
U13-36,8 (3) |
1. | Lukas ALLEVÅG | Trollhättans JK |
2. | Mira KÖRDEL | Trollhättans JK |
3. | Tilde ANDREASSON | Lilla Edets JK |
U9-23,3 (4) |
1. | Junie MATTSSON | Trollhättans JK |
2. | Jette PETERS | Skövde JK |
3. | Isak AVDIC | Lidköpings Budoklubb |
4. | Filip SIMIC | Borås JK |
U9-25 (4) |
1. | Estelle LUNDBERG | Alingsås JK |
2. | Filip PETROVIC | Borås JK |
3. | Theodor RINGIUS | Alingsås JK |
4. | Isak JOHANSSON | Borås JK |
U9-29,4 (3) |
1. | Liam HEDLUND | Alingsås JK |
2. | Rut BLANK | Alingsås JK |
3. | Freya SKOTTHEIM | Skövde JK |
U9-38,5 (4) |
1. | Leo KOSTOPOULOS | Borås JK |
2. | Tiara BUDAI | Borås JK |
3. | Hugo SÖDERLUND | Borås JK |
4. | Ville JONSSON | Lidköpings Budoklubb |
F11-46,6 (3) |
1. | Klara MOGREN | Kinnekulle Judo |
2. | Alice TIVERMAN | Kinnekulle Judo |
3. | Felicia LARSSON | Lidköpings Budoklubb |
P11-29,4 (4) |
1. | Alma KRANZ | Kinnekulle Judo |
2. | Hilding BLANK | Alingsås JK |
3. | Hilma ANDERSSON-WIIK | Skövde JK |
4. | Liam SUNNINGER | Lidköpings Budoklubb |
P11-33,6 (5) |
1. | Tilde ANDREASSON | Lilla Edets JK |
2. | Vera WALSUND | Trollhättans JK |
3. | Emil SKOTTHEIM | Skövde JK |
4. | Ocean JOHANSSON | Alingsås JK |
5. | Hannes HASSELROTH | Lidköpings Budoklubb |
P11-37,8 (3) |
1. | Mira KÖRDEL | Trollhättans JK |
2. | Mille ANDERSSON | Lidköpings Budoklubb |
3. | Niklas TAUS | Alingsås JK |
P11-48,7 (4) |
1. | Oliver ADEVÅG | Borås JK |
2. | Batiste GOETSCHY | Alingsås JK |
3. | Werner ENGLUND | Lilla Edets JK |
4. | Vilgot NORBERG | Borås JK |
P11-30,8 (4) |
1. | Lukas ALLEVÅG | Trollhättans JK |
2. | Elias LAUDAMS | Vänersborgs Judoklubb |
3. | Otis BLANK | Alingsås JK |
4. | Anton MAKSINEN | Borås JK |
P13-39,7 (4) |
1. | Oliver ADEVÅG | Borås JK |
2. | Viktor LAVSJÖ | Lidköpings Budoklubb |
3. | Arvid ÖSTERMAN | Lidköpings Budoklubb |
4. | Alva LARSSON | Trollhättans JK |
P13-45,3 (3) |
1. | Alvina ANDERSSON-WIIK | Skövde JK |
2. | Noa LAUDAMS | Vänersborgs Judoklubb |
3. | Arvid WALSUND | Trollhättans JK |
P13-66,1 (3) |
1. | Alexander GALIANIS | Alingsås JK |
2. | Alfred REINTZ | Alingsås JK |
3. | Emil LANDAHL ALEXANDERSSON | Lidköpings Budoklubb |
|