Strukna | (PDF) |
U9-22,2 | (PDF) |
U9-38,9 | (PDF) |
U11-25,5 | (PDF) |
U11-28,9 | (PDF) |
U11-29,7 | (PDF) |
U11-30,9 | (PDF) |
U11-36,6 | (PDF) |
U11-42,4 | (PDF) |
U11-45,0 | (PDF) |
U13-29,2 | (PDF) |
U13-36,5 | (PDF) |
U13-37,8 | (PDF) |
U13-40,1 | (PDF) |
U13-53,4 | (PDF) |
|
Resultat |
Strukna (0) |
U9-22,2 (4) |
1. | Junie MATTSSON | Trollhättans JK |
2. | Theodor HELLMAN | Alingsås JK |
3. | Jette PETERS | Skövde JK |
4. | Vidar KARLSSON | Vänersborgs JK |
U9-38,9 (2) |
1. | Malte WELIN | Alingsås JK |
2. | Harry SUNESSON | Skövde JK |
U11-25,5 (3) |
1. | Anton MAKSINEN | Borås JK |
2. | Alma KRANZ | Kinnekulle Judo |
3. | Smilla VELANDER | Trollhättans JK |
U11-28,9 (4) |
1. | Isak DAUTOVIC | Vänersborgs JK |
2. | Hilma ANDERSSON WIIK | Skövde JK |
3. | Milo CASTELL | Vänersborgs JK |
4. | Ocean JOHANSSON | Alingsås JK |
U11-29,7 (4) |
1. | Lukas ALLEVÅG | Trollhättans JK |
2. | Elias LAUDAMS | Vänersborgs JK |
3. | Elias KUPIAINEN | Borås JK |
4. | Sam HELLGREN | Borås JK |
U11-30,9 (4) |
1. | Tilde ANDREASSON | Lilla Edets JK |
2. | Ebba EDSTJÄRNA | Trollhättans JK |
3. | Emma PETERS | Skövde JK |
4. | Vera WALSUND | Trollhättans JK |
U11-36,6 (4) |
1. | Oliver ADEVÅG | Borås JK |
2. | Mira KÖRDEL | Trollhättans JK |
3. | Sara Larsson | Lilla Edets JK |
4. | William LEWERIN | Lidköpings Budoklubb |
U11-42,4 (4) |
1. | Werner ENGLUND | Lilla Edets JK |
2. | Vilgot NORBERG | Borås JK |
3. | Mille ANDERSSON | Lidköpings Budoklubb |
4. | Emil GRÖNLUND | Vänersborgs JK |
U11-45,0 (3) |
1. | Wilmer MATTSSON | Trollhättans JK |
2. | Miranda NYSTEN | Vänersborgs JK |
3. | Alice TIVERMAN | Kinnekulle Judo |
U13-29,2 (3) |
1. | Lukas ALLEVÅG | Trollhättans JK |
2. | Elias LAUDAMS | Vänersborgs JK |
3. | Ebba FREDRIKSSON | Kinnekulle Judo |
U13-36,5 (4) |
1. | Mira KÖRDEL | Trollhättans JK |
2. | Freja VELANDER | Trollhättans JK |
3. | Alva LARSSON | Trollhättans JK |
4. | William LEWERIN | Lidköpings Budoklubb |
U13-37,8 (3) |
1. | Viktor LAVSJÖ | Lidköpings Budoklubb |
2. | Noa LAUDAMS | Vänersborgs JK |
3. | Lovis HJELM | Vänersborgs JK |
U13-40,1 (3) |
1. | Arvid ÖSTERMAN | Lidköpings Budoklubb |
2. | Mille ANDERSSON | Lidköpings Budoklubb |
3. | Herman WALLGREN | Lidköpings Budoklubb |
U13-53,4 (3) |
1. | Wilmer MATTSSON | Trollhättans JK |
2. | Indi JOHANSSON | Alingsås JK |
3. | Alvina ANDERSSON WIIK | Skövde JK |
|